28 marzec 2022 Dział: Technik elektryk Napisane przez  Bożena Kusak-Krosny

Uroczyste otwarcie pracowni instalacji i maszyn elektrycznych!

We wtorek, 22 marca 2022 r. W naszej szkole odbyło się oficjalne otwarcie nowo powstałej pracowni. Sala do realizacji praktycznej nauki zawodu powstała w wyniku przebudowy sali lekcyjnej i części czytelni, przy pomocy środków z dofinansowania Europejskiego Funduszu Regionalnego (ponad 274 tys. zł, przy wartości inwestycji 324 706,39 zł).

Na otwarciu odwiedziło nas wielu gości, którym nauczyciele zawodu i nasi uczniowie mogli opowiedzieć o możliwościach, jakie daje pracownia, a później zaprezentować to wszystko w praktyce. Wśród gości był między innymi Wójt Gminy Pawłowice — Franciszek Dziendziel, który wyraził dużą aprobatę dla działań naszej szkoły, które podejmujemy na rzecz rozwoju naszej szkoły i możliwości, które możemy zaoferować naszym uczniom.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 marzec 2022 16:56